Previous
  • slajder2
  • slajder3
  • marki
Next
Promocja OSRAM
Promocja OSRAM
2017-06-01

Informujemy, że od 01.06. do 31.08.2017 obowiązuje promocja na asortyment marki OSRAM dostępny w sieci Suder & Suder i Suder plus.

Warunkiem udziału w promocji są zakupy przedmiotowego asortymentu o łącznej wartości min. 599 zł w okresie promocji oraz zakup min. 1 kompletu żarówek ksenonowych. Na podstawie zestawienia wartości opłaconych zakupów żarówek marki OSRAM poszczególnych Klientów, którzy w okresie promocji spełnią powyższe warunki zostanie sporządzony Ranking:

- możliwość zakupu kpl. (2 szt.) żarówek CoolBlue Intense OSRAM 66150CBI za 1 grosz otrzymają Klienci, którzy zajmą miejsca od 1 do 6 w rankingu zakupów produktów objętych promocją,

- możliwość zakupu kpl. (2 szt.) żarówek Xenarc Night Breaker OSRAM 66240XNB za 1 grosz otrzymają Klienci, którzy zajmą miejsca od 7 do 12 w rankingu zakupów produktów objętych promocją.

Szczegóły promocji i warunki udziału znajdują się w punktach kasowych Suder & Suder i Suder plus.

Aquerer
Bason
Cammyo
Cassena
Erenda
Estima
Folser
Iberman
Kebron
Melenir
Morfu
Plastikoren
S plus
X
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.