Spółki partnerskie Suder & Suder i Suder Plus są jednymi z największych firm zajmujących się dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów. Tworzą rozbudowaną sieć dystrybucji, która obejmuje oddziały w największych miastach w całej Polsce.

Export Specialist

Lokalizacja:
Modlnica near Kraków
Spółka:
Suder & Suder
Zakres obowiązków:
  • Active acquisition and communication with export customers
  • Strong communication and analytical skills
  • Comprehensive foreign sales service
  • Implemention of sales plans
  • Problem-solving skills
  • Acting as a focal point for all the queries related to export operations for the area covered, including cooperation with the warehouses and purchase team

Oferujemy:
  • Work in a reputable, stable, dynamically developing company
  • Employment based on an employment contract (or a convenient form of cooperation)
  • Complex medical care
  • MyBenefit cafeteria system, MultiSport card
  • Group insurance
Wymagania:
  • Very good command of spoken and written English
  • Minimum several years of experience in the sale of automotive spare parts to foreign customers
  • High communication and commercial skills
Pozostałe informacje:

Applying candidates are asked to send their CV and covering letter as one file titled with name and surname to the e-mail address:

jobinexport|suder.eu| class="btn btn-system" |jobinexport|suder.eu

We reserve the right to contact only selected candidates.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Tylko obecna rekrutacja: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dobrowolnie przekazanych przeze mnie w toku rekrutacji, również tych wykraczających poza tematy, o które zapytuje rekrutujący."

Obecna i przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dobrowolnie przekazanych przeze mnie w toku rekrutacji, również tych wykraczających poza tematy, o które zapytuje rekrutujący, w obecnej, a także w przyszłych rekrutacjach."

Wyślij swoją aplikację
Dołącz CV
* - pola wymagane
rekrutacja.suder|suder.eu| class="send-email" |lub wyślij aplikację na
adres e-mail|